גימלים בטוחים

כפי שבטח כבר הבנתם, אין דבר כזה גימלים בטוחים, אלא אם כן אתם במאוחדת או מכירים את הרופא אישית או שאתם באמת חולים.

אז מה צריך לעשות בשביל לנסות ולהבטיח לעצמכם את הגימלים.

  1. בוחרים מחלה –  בשביל להוציא גימלים אתם צריכים קודם כל לבחור מחלה או סיבה שעליה תוציאו גימלים לדוגמא אתם בוחרים שאתם רוצים להוציא גימלים על שלשולים.
  2. לומדים את המחלה – צריך להכיר היטב את המחלה ואת הסיפטומים שלה, שלא תבואו לרופא ותגידו לו יש לי חום ובכלל התלוננתם על יד שבורה. אז נמשיך את הדוגמא נגיד ואתם מתלוננים על שלשולים, תכנסו לאינטרנט ותגלשו לויקפדיה, חפשו את המילה שלשול או שילשולים וקבלו מידע אודות המחלה, ממה היא נגרמת מה היא גורמת ואיך מרגישים, תלמדו את התסמינים טוב ותללונו עליהם.
  3. ללמוד לשחק –  זאת אומרת שאתם אתם מתלוננים שכואב לכם בפני המפקד שלכם, אל תלכו ותשחקו כדורגל באותו יום או תעלו תמונות שלכם ממסיבה, גימלים זה גימלים. תתחילו להתלונן על המחלה ולעשות פרצוף מסכן של כמה שאתם מסכנים.
  4. לא להישבר –  שאתם מגיעים לחובש זה המבחן הראשון שלכם סוג של טסט פנימי לפני הרופא, תבכו,תללוננו תתעלפו, תעשו הכל בשביל שהחובש יאמין לכם ויתן לכם תור קרוב לרופא. גם אם החובש חבר שלכם מהבסיס או משהו כזה אתם לא נשברים, ממשיכים במשחק.
  5. הגמר – נכנסתם לרופא מהרגע הזה הכל בידים שלכם, תתלוננו לו, תסבירו לו על התסמינים שאתם מרגישים, תסבירו לו עד כמה שקשה לכם ללכת,לאכול לשתות, ולתפקד, הכל בשביל שהוא ירשום לכם גימלים. לא להישבר. גם אם הרופא עושה רושם שאינו מתכוון לרשום לכם גימלים, תמשיכו במשחק, בנות זה השלב לבכות. בנים מי שמכם יכול לבכות זה מבורך.
  6. קבלת הגימלים – מאוד חשוב לא לחייך, לא קפוץ משמחה או כל דבר חריג, חשוב לזכור המחלה עדיין קיימת ואתם משלשלים תחיים, אל תעלו תמונות שלכם ממסיבות, לא לכתוב סטאטוסים מטומטמים, תמשיכו במשחק!

גימלים בטוחים! זה הכל תלוי בכם!